סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

שש פעמים

24.09.18   10:29
דני גיל: שש פעמים
תגידו, איך בעצם נדע שהצלחנו? אנחנו, כהורים לילד שלנו, מה ייתן לנו את הסימן שהצלחנו בגידולו ובחינוכו? אם יגדל להיות מאושר? אם יגדל להיות עשיר? אם יגדל להקים תא משפחתי חם ויציב? אם יגדל להיות כל זה יחד?

פעם שמעתי אשת חינוך משיבה כך: "הסימן שלי להצלחה שלי עם הילד שלי הוא היותו אוהב ואהוב, כזה שנעים להיות בחברתו".

אתמול צפיתי (שוב) בסרט "שש פעמים" והפעם עם בני המתבגר. ניתן אגב לצפייה בסלקום טיוי ואכן מאוד מומלץ. בסרט הזה תוכלו לפגוש נערים בני טובים שהם בהחלט סימן להצלחה חינוכית על פי הקריטריונים לעיל. כלומר אם ניקח לדוגמה את הדמות המרכזית בסרט הרי שמדובר בנער שיגדל להיות גבר מצליח (כלכלית), מאושר בדרכו, מוקף בחברים, אלה ודאי גם יעידו על כך ש"נעים להיות בחברתו". היכן הבעיה? כנראה באמצע החזה פנימה וקצת שמאלה. איפה שהלב. שם אם תשאלו אותי נמצא הסימן הבלעדי להצלחה החינוכית שלנו. אם יש שם לב - הרי הסימן. אם אין - איזה סימן יכול לבוא במקומו?

כאשר הסרט שש פעמים יצא לאקרנים הוא עורר דיון תמוה לטעמי. כלומר שאם הסרט מצביע על מחלה, הרי שתוכן הדיון שהוא גרר אחריו הצביע על המשך של אותה מחלה. על כך כתבתי כאן:

http://www.superdaddy.info/articles-51
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com