שלום לכם, שמי דני, יליד 73, אב לשניים, בעל תואר ראשון במדעי החברה, מנהל פורום ההורים – סופר דדי משנת 2011, מחבר סדרת הטורים הורות בעידן המודרני ב- Ynet, מחבר הספר סוד הסמכות ההורית (או בגלגולו הקודם – "אלוהים בגובה העיניים"), וספר הילדים הדיגיטלי לירון ואיתמר.

במהלך השנים צברתי ניסיון רב בעבודה עם ילדים לקויי למידה, בעלי צרכים מיוחדים, ילדים בכלל ומבוגרים פגועי נפש. מעט לאחר שנולדו ילדיי התחלתי לכתוב באופן מעמיק בנושא ההורות ולפרסם את גישתי ברחבי הרשת ובדיונים בפורומים השונים. כל אלו היו הבסיס והטריגר להקמת האתר סופר דדי ולפורום הייעוץ שבו. בשנים 2013 עד 2016 פתחתי את הדלת להורים המעוניינים בהדרכת הורים פרטנית, אך מכיוון שבמקביל התפתחתי גם בכיוונים אחרים, כיום אינני עוסק בכך. אלו מכם המעוניינים בהדרכת הורים, פרטנית או קבוצתית, אסייע לכם בשמחה למצוא את הטובים ביותר. לשם כך השאירו פרטים בדף צרו קשר ואחזור אליכם.

כמי שלא מאמין במתכונים, אבל בהחלט מאמין בשינוי שהוא תוצאה של הבנה חדשה, אני מקפיד להנחות את ההורים ראשית מה לראות ורק אחר כך מה לעשות. אני מזמין אתכם לבקר בפורום הייעוץ שבאתר זה, בו תוכלו לזהות, כמעט בכל תכתובת, את שני השלבים הללו. תשובותיי להורים, מעמיקות ככל שתהיינה, הן ברובן בחזקת התשובה החלקית. את התשובה המלאה לאתגר הגדול – איך לגדל את ילדינו בהנאה – תוכלו למצוא כאן

שלכם, דני